Servisný koncept Auto Kelly Autoservis pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011. Svojim zákazníkom ponúka kvalitnú alternatívu k autorizovaným autoservisom, bez akéhokoľvek kompromisu v kvalite dielov či úrovni poskytnutých služieb. V súčasnej dobe združuje takmer 60 členov po celej Slovenskej republike.

V sieti Auto Kelly Autoservis se klient stretne s moderným vybavením, vyškolenými odborníkmi a individuálnym prístupom. Pracovníci autoservisov sa naviac priebežne účastnia technických školení, ktoré zdokonalujú ich vedomosti pri opravách vozidiel, najmä s ohľadom na nové technológie a diagnostiku v nových modelových radách automobilov. Výsledkom sú profesionálne služby na najvyššej úrovni so silným technickým zázemím a výhodnou cenou práce, vďaka ktorej môže zákazník ušetriť viac ako polovicu ceny oproti autorizovaným autoservisom.

Vďaka úzkej spolupráci autoservisov so společnosťou Auto Kelly, jedným z najväčších dodávateľov autodielov v Slovenskej republike, dostane zákazník na výber z viac náhradných dielov v rôznych cenových kategóriách, a to vrátane originálnych, alebo kvalitatívne zrovnateľných značkových dielov za bezkonkurenčné ceny.

Náhradné diely potrebné k oprave vozidla sú naviac do Auto Kelly Autoservisov vozené niekoľkokrát denne, zákazník tak nemusí na opravené vozidlo dlho čakať!

Opýtajte sa odborníkov z Auto Kelly
Ako vám môžeme pomôcť?

Koncept Auto Kelly Autoservis

Združenie nezávislých autoservisov, s viac ako 60 členmi po celej Slovenskej republike, ponúka zákazníkom kvalitnú alternatívu k autorizovaným autoservisom, bez akéhokoľvek kompromisu v kvalite dielov alebo úrovni poskytnutých služieb.
Náhradné diely potrebné k oprave vozidla sú do Auto Kelly Autoservisov vozené niekoľkokrát denne, zákazník tak u nás nemusí na opravené vozidlo dlho čakať!